Новини,  НОВИНИ КНУБА

Виїзне заняття-екскурсія для студентів КНУБА

18 жовтня здобувачі Київського національного університету будівництва і архітектури спеціальностей 131 «Прикладна механіка» та 133 «Галузеве машинобудування» у супроводі Олександра Дьяченка, викладача кафедри «Машин і обладнання технологічних процесів» відвідали «Міжнародний виставковий центр» у Києві. У Центрі в період з 17 по 19 жовтня проводилася низка виставок, які прямо чи опосередковано пов’язані зі спеціальністю, а саме:MINING & MINERALS EXPO, НАФТОГАЗЕКСПО, КОМУНТЕХ, POST&DELIVERY EXPO, ЄВРОБУДЕКСПО, ДОРТЕХЕКСПО та інші.

У студентів була можливість подивитися на сучасні технічні рішення різних видів техніки, яка використовується у дорожньому та житловому будівництві, у логістиці при доставці різного роду вантажів та для складських робіт, а також машин, які використовуються у міському господарстві. Присутні активно ставили різноманітні запитання стосовно представлених машин, обладнання і процесів, у яких вони використовуються.

Обговорили з представниками компаній можливість співпраці у напрямках проведення цільових профорієнтаційних зустрічей та екскурсій, проходження практики та подальшого працевлаштування.

Екскурсія пройшла у жвавій невимушеній атмосфері й залишила позитивні емоції.

Дьяченко О.С., викладач кафедри  «Машин і обладнання технологічних процесів» КНУБА