Новини,  НОВИНИ КНУБА

З Різдвом та Новим Роком, КНУБА. Зіркові вітання – ЦКД

У темні часи особливо важливо вірити в дива і відчувати світло в душі, ділитися ним з рідними і транслювати його у Всесвіт.

Дякуємо нашим захисникам за можливість зустрічати Різдво і Новий рік в Україні, з українською Колядою та щедрівками, у яскравих вишиванках, з кутею, під синьо-жовтим стягом. Нехай Архангел Міхаїл буде поруч з кожним Воїном-Світла, його щит – захистить від ворожих куль, а меч – покарає кожного, хто прийшов зі злом на нашу українську землю. Наші молитви збережуть життя і кожен повернеться до своєї родини.

Центр культури та дозвілля КНУБА вітає всіх з прийдешніми святами!

Бажаємо, щоб наступний рік став Переможним для України, розвитку та нових досягнень, нашому університету, тепла і затишку нашим родинам і кожному здійснення найзаповітніших мрій.

Наші найкращі студенти, дякуємо Вам за можливість творити, витворяти і створювати разом, за ваші переконання і прагнення змінюватися і змінювати все довкола. Нехай наступний рік нас здивує і стане початком нових, неймовірних проектів.

ЦКД