Загальна інформація

Київський національний університет будівництва i архітектури

Шановні друзі!

Київський національний університет будівництва і архітектури пройшов великий шлях становлення та розвитку і у квітні 2020- го року відзначатиме ювілей: 90 років. Цей поважний вік свідчить про те, що нам вдалося зберегти спадковість у професійному викладанні, поєднати традиції з сучасними освітніми технологіями. Тож наш КНУБА- завжди молодий, оновлений, з цікавою біографією. За всі рокі існування зі стін Університету вийшло майже 80 тисяч дипломованих фахівців! Підготовлено понад чотирьох тисяч спеціалістів- будівельників, архітекторів, дизайнерів –для 116 -х країн! І сьогодні диплом КНУБА не лише визнається в різних куточках світу, а й служить надійною рекомендацією його власнику. На рахунку наших випускників – десятки тисяч проектів, реалізованих в усіх країнах СНД, у ОАЕ, Ірані, Марокко тощо. Це – житлові квартали, готелі, торговельні та туристичні центри, будинки культурного, спортивного призначення, об’єкти соціальної інфраструктури. Ми пишаємося тим, що в цьому переліку є й дійсно унікальні споруди: мости, гідростанції, театри. Вони стали окрасою міст, архітектурними шедеврами! До творчих здобутків колишніх студентів КНУБА можна віднести і розробку Генеральних планів великих міст, і реставрування пам’яток архітектури. Сталий високий рівень професійної підготовки у нас ґрунтується на залученні найсучасніших освітніх технологій, тому не дивно, що лише за останні роки кількість іноземних студентів, які обрали для отримання вищої освіти КНУБА, збільшилась вдвічі! Це свідчить про те, що рівню та якості навчання в нашому Університеті довіряють розвинені країни. Сьогодні для наших студентів створені всі умови для якісного навчання, проживання, цікавого та різноманітного дозвілля. Матеріально-технічна база, сучасне обладнання дають можливість ще на студентській лаві оволодіти практичними навичками та всіма надбаннями наукової думки. Ми йдемо шляхом інтеграції традиційних технологій навчання з електронними та іншими сучасними формами, запроваджуємо європейські підходи до підготовки нової генерації Будівельників з великої літери. Розроблені та успішно діють спільні наукові та навчальні програми з університетами Польщі, Австрії, Німеччини, Швеції, Іспанії, Латвії, Болгарії, Вірменії, Китаю та багатьох інших країн. Злагоджена та успішна робота всього колективу призвела до того, що наш Університет здобув статус Національного та став великим навчально-науковим комплексом. Нині КНУБА є провідною науково-дослідною установою України з розробки та впровадження новітніх технологій та матеріалів у сучасному будівництві. Наші викладачі щодня відчувають відповідальність за долю нашого Університету, піклуються про його репутацію. Це запорука високих рейтингів нашого закладу, стабільного попиту на отримання освіти у ньому і, як наслідок, – формування у наших студентів почуття поваги до своєї almamater, гордості за свій навчальний заклад.

Так, переваги навчання у КНУБА відчутні: сьогодні наші випускники очолюють провідні будівельні компанії та архітектурні бюро, стають лідерами політичної та ділової еліти. З багатьма з них ми і зараз підтримуємо добрі стосунки, радіємо їхнім успіхам.

Віктору Гюго належить вислів: « Зодчество було головним літописом людства». Я можу до цього додати, що воно залишається таким і зараз. І ми маємо вписати у цей літопис гідні сторінки.

З повагою, ректор Петро Куліков

МІСІЯ КНУБА
Формування нової генерації фахівців, здатних модернізувати будівельну і архітектурну галузь України

ДЕВІЗ
Вчимо будувати майбутнє!

БАЧЕННЯ
Бути першим серед рівних, лідером з надання освітніх послуг в Україні. КНУБА має бути провідним науковим центром у сфері будівництва та архітектури, здійснювати підготовку кваліфікованих фахівців з активною життєвою позицією, сучасними знаннями та практичними навичками. Висока компетентність випускників КНУБА дозволить бути конкурентоздатними не лише на українському, а й на світовому ринку праці.

ПОЛІТИКА В СФЕРІ ЯКОСТІ

Університет впровадив та використовує систему управління якістю, яка відповідає вимогам стандарту ISO 9001 : 2015.

      


  
  
  
  
  
  

  КНУБА СЬОГОДНІ:

  • провідний вищий навчальний заклад України в галузі підготовки фахівців з будівельних спеціальностей;
  • має найвищий – IV рівень акредитації;
  • вдало поєднає традиції, що складалися впродовж майже 90-річного навчального досвіду, з сучасними здобутками викладачів, видатних вчених;
  • готує на семи факультетах фахівців з двадцяти семи спеціальностей та з майже п’ятдесяти спеціалізацій.

Загалом за часи існування вищого навчального закладу було підготовлено для будівельної галузі понад 80 тисяч інженерів і архітекторів. Серед них отримали дипломи про вищу освіту- 4260 іноземних студентів з 116-тї країн.

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram