Новини,  Новини кафедри "Водопостачання та водовідведення",  НОВИНИ КНУБА,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ,  НОВИНИ ФІСЕ

Захист наукових магістерських робіт на кафедрі водопостачання та водовідведення

29 та 31 травня на кафедрі Водопостачання та водовідведення КНУБА відбувся захист наукових магістерських робіт. Свої випускні наукові роботи представили студенти, що навчались за  ОСВІТНЬО-НАУКОВОЮ ПРОГРАМОЮ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ 192 «БУДІВНИЦТВО ТА ЦИВІЛЬНА ІНЖЕНЕРІЯ», РІВЕНЬ ВИЩОЇ ОСВІТИ: ДРУГИЙ (МАГІСТР). Студент групи ВВ21м Поліщук Віктор Володимирович представив роботу на тему: Аналітично-експериментальні дослідження корозійно-механічного руйнування підземних каналізаційних систем. Керівник – доцент Аргатенко Т.В. Студент групи ВВ21м Пузанов А.П. доповів наукову роботу на тему: Переробка травильних розчинів з повторним використанням очищеної води. Керівник: професор Кочетов Г.М.
Члени атестаційної комісії заслухавши доповіді, задавали багато запитань за темами випускних робіт. Були зачитані відгуки зовнішніх рецензентів та перед комісією виступили керівники магістрів. Всі присутні отримали задоволення від захисту, а магістрам рекомендовано вступ до аспірантури.