Новини,  НОВИНИ КНУБА

Захисти себе від ВІЛ/СНІДу

10 квітня для студентів будівельно-технологічного факультету була організована соціально-психологічна зустріч «Збереження здоров’я, профілактика ВІЛ та інших захворювань, які передаються статевим шляхом». Проводили зустріч соціальні педагоги Міжнародного благодійного фонду «Українська фундація громадського здоров’я» Юлія Осташевська та Анна Остапчук. Лектори розповіли, що варто знати про ВІЛ, розглянули  зв’язки між способом життя і ризиком інфікуватися, інформували про основні шляхи передачі  цієї хвороби, симптоми та наслідки захворювання, як виявити, вберегтися та шляхи запобігання ВІЛ-інфекції. Розглянули та обговорили ряд інших питань, вірусні гепатити А ,В ,С симптоми, шляхи  заражень та профілактика інших захворювань, які передаються статевим шляхом.

Наприкінці зустрічі студенти за бажанням могли пройти анонімно й конфіденційно експрес тест на Віл/СНІД, а також отримати засоби контрацепції, інформаційні листівки, тематичні матеріали.

Оксана Бєлозьорова

Завідуючка відділу