Новини,  НОВИНИ БФ,  НОВИНИ КНУБА

Закінчуються фахові іспити на будівельному факультеті!

В четвер, 12 жовтня, на будівельному факультеті відбулися вступні фахові випробування додаткового набору до магістратури за освітніми програмами: “Промислове і цивільне будівництво”, “Менеджмент організацій і адміністрування”, “Економіка підприємства”, “Облік і аудит”. 

В умовах сьогодення, наші вступники продовжують складати іспити в офлайн та онлайн форматах. Абітурієнти обрали досить важливі спеціальності і ми бажаємо усім успіхів на вступі, навчанні та в подальшій професійній діяльності. Будемо активно та плідно співпрацювати. 

Наші викладачі нададуть їм теоретичні знання та поділяться практичними вміннями та навичками. Вони стануть академічно підготовленими фахівцями, дипломованими професіоналами.

В аудиторію 102 та 204 до абітурієнтів під час тестування завітав декан факультету Григорій ІВАНЧЕНКО та відповідальний секретар приймальної комісії Олександр КРАВЧУК. Вони побажали майбутнім здобувачам освіти вдалої здачі випробувань та раді вітати їх, що вони приєднуються до великої родини БУДІВЕЛЬНОГО ФАКУЛЬТЕТУ.

Заступник декана будівельного факультету Максим ГОРБАЧ.

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram