Новини, НОВИНИ КНУБА Запрошуємо вступників на онлайн-зустріч «Як стати студентом будівельного факультету» 8 Червня, 2024 👉Коли: 12 червня о 16:00 🧑🎓Спікер: Декан Будівельного факультету Іванченко Григорій Михайлович 👉Тема зустрічі: Відповіді на запитання абітурієнтів будівельного факультету 🟢 Формат: онлайн-зустріч на платформі TikTok До зустрічі можна приєднатись на сторінці ТікТок за посиланням: https://www.tiktok.com/@knuca.official?_t=8lQn9rMMhIk&_r=1 Попередня Відбулась онлайн-зустріч «Як стати студентом КНУБА» Найсвіжіше 9 червня - Міжнародний день друзів Вам також може сподобатись Кафедра ОААП оголошує результати творчого конкурсу 11 Квітня, 2023 Профорієнтаційна робота ФІСЕ 27 Квітня, 2023 Збірна КНУБА переграє НУБіПУ і виходить на перше місце 13 Листопада, 2023