КОНФЕРЕНЦІЇ,  Минулі конференції,  НОВИНИ БФ,  НОВИНИ КНУБА

Запрошуємо взяти участь у ІV Міжнародній  науково-практичній конференції «Будівлі та споруди спеціального призначення: сучасні матеріали та конструкції»

Кафедра залізобетонних та кам’яних конструкцій запрошує взяти участь у ІV Міжнародній науково-практичній конференції «Будівлі та споруди спеціального призначення: сучасні матеріали та конструкції», яка відбудеться 26-27 квітня 2023 р. у Київському національному університеті будівництва і архітектури.

МЕТА КОНФЕРЕНЦІЇ

Системне дослідження проблем проектування, розрахунку та експлуатації будівель та споруд спеціального призначення.

📍Термін прийому заявок  до 5 квітня 2023 р.

Форма участі дистанційна.

Робота конференції буде проходити у вигляді пленарного та секційних засідань на базі Microsoft Teams.

Для участі та реєстрації заповніть форму за посиланням:

ПУБЛІКАЦІЯ ТЕЗ

Для публікації тез доповіді необхідно надіслати електронною поштою до організаційного комітету необхідні матеріали (до 10 квітня 2023 р.):

1. Заповнити форму учасника, для реєстрації (посилання на форму додається)

2. Направити тези доповіді до організаційного комітету конференції на електронну адресу knubazbk@gmail.com.

Назви файлів повинні відповідати прізвищу автора. (Наприклад: Іваненко_тези доповіді).

3. За успішного рецензування направляється відповідь з наступною інформацією «Тези доповіді прийнято» (разом з реквізитами для оплати).

4. Наступним кроком є оплата організаційного внеску та відправка квитанції про оплату. (Наприклад: Іваненко_квитанція.)

5. Кожному доповідачу буде надіслано електронний сертифікат учасника конференції.

ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ ТЕЗ ДОПОВІДЕЙ

Відповідальність за якість та зміст тез несе автор.

До друку подаються матеріали у форматі MS Word 97-2003, 2007.

Тези мають бути підготовлені українською, та англійською мовами (обсягом 1 сторінка тексту (кожна мова), формату А4 через 1 інтервал, кеглем 12, шрифтом Times New Roman; поля з усіх боків – 20 мм).

Вартість організаційного внеску для участі у конференції складає 300 грн (учасники з України).

Для учасників з інших держав вартість участі складає 20 дол. США.

Вчений секретар кафедри ЗБК

к.т.н., доцент                                        В. Колякова