Новини,  НОВИНИ КНУБА

Засідання Вченої ради КНУБА

У КНУБА пройшло чергове засідання Вченої ради. Почали традиційно – з вручення вчених звань доцента і професорів викладачам університету. Вітаємо! Бажаємо досягти ще більших висот.
Також було вручено подяку Університету від Конфедерації будівельників України за активну участь у підтримці українського народу під час російської агресії. Дякуємо за таке визнання!
З інформацією щодо деяких законодавчих ініціатив Міністерства освіти і науки України виступив професор Томенко М.В.
Далі перейшли до порядку денного. Першим «Про стан та заходи удосконалення підготовки фахівців на Факультеті інженерних систем та екології» доповів декан факультету ФІСЕ професор Приймак О.В. Доповідь отримала позитивну оцінку від комісії, яку очолював декан ФУПП Мамедов А.М.
Наступним питанням розглядалися підсумки виконання видавничої діяльності та забезпечення навчально-методичною українськомовною літературою студентів в наступному році. Доповідав проректор з навчально-методичної роботи Шпаков А.В.
Про завдання та шляхи посилення міжнародної діяльності університету в 2024 р. доповіла начальниця Центру міжнародного співробітництва та партнерства Мудра М.С.
Начальник військово-мобілізаційного підрозділу КНУБА, підполковник Корінний В.І. розповів про організацію військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів КНУБА в умовах дії воєнного стану в Україні.
Також були проголосовані кадрові призначення та розглянуті інші поточні справи.

Інформаційний центр