Новини,  НОВИНИ КНУБА

Засідання Вченої Ради КНУБА

Чергове засідання Вченої ради розпочалося зі звіту про роботу наукової школи «Створення наукових основ синтезу лужних і лужно–лужноземельних алюмосилікатних в’яжучих  аналогів природних мінералів і матеріалів на їх основі будівельного і спеціального призначення», яку нині очолює професор Павло Васильович Кривенко. Школа була заснована в 1957 році, але й нині  активно працює. Саме завдяки розробці спеціалістів цієї наукової школи було створено фундамент під покриттям Чорнобильської станції. Школа має зв’язки з  багатьма науковими школами та інститутами всього світу. Це допомагає  впроваджувати розробки вчених школи «Створення наукових основ синтезу лужних і лужно–лужноземельних алюмосилікатних в’яжучих як аналогів природних мінералів і матеріалів на їх основі будівельного і спеціального призначення» в нових наукових напрямках.

За 10 останніх років в доробку вчених наукової школи 408 статей, 22 монографії, 33 патенти, 122 статті в Scopuc. Ця наукова школа в лідерах в цьому питанні. Існує постійно діючий семінар, на якому  регулярно розповідається про нові досягнення  вчених КНУБА. Крім цього, науковці цієї школи брали участь у розробці сучасних будівельних стандартів. Зокрема, 50 сучасних національних стандартів та 4 марки новітніх бетонів розроблені вченими цієї наукової школи.

Вчена рада позитивно оцінила роботу наукової школи. Вченим побажали подальших успіхів в роботі.

Наступним  на черговому засіданні Вченої Ради КНУБА розглядалося питання ребрендингу Університету. Як слушно нагадав перший проректор КНУБА Денис Чернишев, оновлення бренд-буку – необхідний процес. По-перше, періодично варто оновлювати логотипи. По-друге, варто осучаснювати їх, щоб привернути увагу до навчального закладу.

Нові логотипи КНУБА створювали шляхом спрощення знаків. Така вже сучасна тенденція. За основу взято образ Ярослав Мудрого, який тримає на долоні споруду, як уособлення будівництва. На зібранні було ухвалено рішення доопрацювати й затвердити нові графічні елементи бренд-буку Київського національного університету будівництва і архітектури.

Наступним став звіт нового голови РРС КНУБА Джастіна Варги під девізом «Робимо КНУБА великим разом!». Він доповів, що за звітний період на чверть збільшилась кількість заходів, які проводить Рада. Також було змінено графічні знаки РРС. На наступний рік планується зміцнити зв’язки з іншими навчальними закладами, запровадити рубрику новин  РРС КНУБА, реконструювати сайт  студентського самоврядування, організувати низку заходів щодо розвитку волонтерства та активізувати наукову роботу для студентів. Серед планів і організація звітів голів РРС факультетів щодо проведеної роботи щосеместру. Це необхідно, щоб відродити активність студентського життя, яка трохи завмерла за роки ковіду та війни.

Було розглянуто ще низку поточних питань. А наприкінці засідання  Михайлу Іщенку – директору ПРАТ «Енергомонтажвентиляція» – було вручено звання почесного доктора КНУБА. Вітаємо шановного Михайла Юрійовича! Бажаємо йому й надалі залишатися таким відданим другом Київського національного університету будівництва і архітектури.

Інформаційний центр

Засідання Вченої ради КНУБА

У п’ятницю 2 червня 2023 р. в КНУБА пройшло чергове засідання Вченої ради університету. Засідання розпочали з вручення атестатів доцента і професора викладачам університету, а також нагородження факультетів-переможців чемпіонату КНУБА з плавання. Перше місце цього року виборов архітектурний факультет, друге місце посів будівельний факультет, третє – будівельно-технологічний.  Вітаємо всіх молодих спортсменів!

Першим пунктом порядку денного була заслухана спільна доповідь проректора з навчально-методичної роботи доц. Шпакова А.В., відповідального секретаря приймальної комісії доц. Кравчука О.А. та начальника відділу по роботі з іноземними студентами Шика В.П. щодо підготовки до проведення вступної кампанії в КНУБА в 2023 р. 

Наступним був начальник навчального відділу доц. Войтенко О.С., який доповів про результати захисту кваліфікаційних (магістерських) випускних робіт здобувачів другого освітнього рівня, які навчаються в КНУБА за освітньо-науковими програмами.

Наприкінець підвели підсумки голосування з кадрових питань та з присвоєння вчених звань. Результати голосування оголосив голова лічильної комісії проф. Товбич В.В.

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram