Новини,  НОВИНИ КНУБА

Завершились змагання студентської ліги Києва з чирлідингу

Студентки Київського національного університету будівництва і архітектури взяли участь у  змаганнях Студентської Ліги з чирлідингу в програмі XIX Універсіади Києва. 24 березня змагання завершились. Вони були організовані й проведені Київським міським відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України сумісно з Федерацією чирлідингу і чирспорту України на базі Середньої загальноосвітньої школи №42 м. Києва. Загалом участь у змаганнях взяли студенти п’яти закладів вищої освіти столиці: ДТЕУ, ДУІКТ, КНУБА, НМУ ім. О.О. Богомольця і НУБіП України. Змагання проходили в кількох категоріях, студенти змагалися в сольній програмі, парах і командах: Cheer Dance, Pom Dance, Urban Cheer, Jazz Dance та командному Cheer Dance Show. За кожним виступом було цікаво спостерігати, зала була наповнена позитивною енергетикою, запалом, красою і надзвичайною підтримкою кожного, хто перебував на змагальному майданчику.

У номінації Jazz Dance Solo відзначились студентки КНУБА Лопатіна Єлизавета та Мамотенко Марія, які вибороли золоту і срібну нагороди в цьому виді програми.

У номінації Cheer Dance team наші дівчата теж вибороли золоту нагороду.

Зичимо подальшого розвитку й успіхів в цьому захопливому та яскравому виді спорту.

Войтенко Оксана, старший викладач кафедри ФВіС