Новини,  НОВИНИ КНУБА

Збірна КНУБА розгромила НТУУ “КПІ” та вийшла в плей-оф

6-го листопада відбувся матч сьомого туру XXV Чемпіонату міста Києва серед студентських команд закладів вищої освіти. На стадіоні Київського національного університету будівництва і архітектури “Будівельник” приймав “Політехнік” з НТУУ “КПІ”.
Ніхто не хотів поступатися і третину гри команди вели боротьбу за центр поля. Голи прийшли лише наприкінці тайму. На 35-ій хвилині Іван Філіпчук (БЦІ-23-9б) потужним дальнім пострілом пробив голкіпера КПІ. За три хвилини до перерви Владислав Клименко (ФВС-21) заробив небезпечний штрафний, а Даниїл Коваленко (ФВСм-23) майстерно поклав м’яч у ближню дев’ятку.
На початку другого тайму гості почали діяти активніше і стали частіше доходити до штрафного майданчика КНУБА, де на 50-ій хвилині Назар Дзюба (МБГ-22-3) порушив правила. Арбітр Володимир Новохатній, не вагаючись, вказав на 11-метрову позначку. Пробивати пенальті взявся Дмитро Кокоровець, але його удар намертво взяв Гліб Бушняк (ФВС-23). Цей сейв серйозно пригнітив “політехніків” і підбадьорив господарів, які стали атакувати ще гостріше. Двічі протягом однієї хвилини відзначився Владислав Клименко, який провів черговий чудовий матч. Трохи згодом він, Ворона (ФВС-22), та Філіпчук розіграли чудову комбінацію на правому напівфланзі, після якої передача останнього на пусті ворота дозволила Коваленку оформити дубль. Остаточну крапку у матчі поставив Глєб Венгер (ФВС-22), перекинувши м’яч над голкіпером після сольного проходу.
6:0 – розгромна перемога збірної КНУБА!
Після цього матчу команди пішли на зимову перерву і дограватимуть Чемпіонат вже у наступному році. Там на “будівельників” чекає виїзд в КНУ ім. Шевченка та дуже принциповий домашній матч проти чинних чемпіонів з НУБіПУ.