НОВИНИ БФ,  НОВИНИ КНУБА,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ

Зустріч стейк-холдера зі студентами будівельного факультету

На будівельному факультеті 7 грудня 2023 року в 102 аудиторії відбулася зустріч з представниками Державної аудиторської служби України. Зустріч була організована ректоратом КНУБА та деканатом будівельного факультету. Активно відвідали захід студенти старших курсів, які навчаються за освітніми програмами «Промислове і цивільне будівництво»,  «Менеджмент організацій і адміністрування», «Економіка підприємства», «Облік і аудит» обох освітніх рівнів. Дмитро Шевчук та Роман Бохін зацікавили наших студентів (майбутніх фахівців будівельної галузі) з діяльністю Держаудитслужби, показали цікаві об`єкти та проблеми при їх зведенні,  а також запропонували долучитися до їх команди та спільно працювати на захисті фінансових інтересів нашої України.