Новини,  НОВИНИ КНУБА

Зустріч студентів КНУБА з представниками компанії Hempire

18 березня відбулася  зустріч здобувачів освітньої програми «Технології будівельних конструкцій, виробів і матеріалів» бакалаврського  рівня освіти спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія» будівельно-технологічного факультету КНУБА зі стейкхолдерами – представникам компанії Hempire.  Hempire – українська компанія, яка була заснована в 2015 році і є лідером у сфері зведення екобудинків з конопель на території східної Європи. Три роки тому компанія Hempire відкрила представництво в Каліфорнії й почала успішно продавати свої матеріали на ринку США. В проекті знаходиться будівництво заводу з виробництва будівельних матеріалів із технічних конопель.

Лідер компанії Hempire в Україні Сергій Бойко, який є випускником КНУБА, розповів здобувачам про особливості отримання та використання матеріалів, виготовлених з технічних конопель, про їхні переваги та конкурентноспроможність на ринку будівельних матеріалів, про можливість співпраці для майбутніх інженерів-будівельників.

Було надано багато цікавої й важливої інформації, а також отримані відповіді на запитання від присутніх,  які стосувалися можливості  проходження практики здобувачами, напрямків роботи та розвитку компанії, а також  перспектив  працевлаштування  для випускників освітньої програми «Технології будівельних конструкцій, виробів і матеріалів» спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія».

Очікуємо на подальшу співпрацю КНУБА та компанії Hempire.

Ольга Гончар,  доцент кафедри будівельних матеріалів БТФ