Новини,  Новини кафедри "Водопостачання та водовідведення",  НОВИНИ КНУБА,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ,  НОВИНИ ФІСЕ

ЗУСТРІЧ ЗІ СТЕЙКХОЛДЕРОМ НА КАФЕДРІ ВОДОПОСТАЧАННЯ ТА ВОДОВІДВЕДЕННЯ

16 травня на кафедрі водопостачання та водовідведення відбулась онлайн зустріч з керівником напряму «Будівництво» компанії WILO Україна Геннадієм Поберезніченко. Під час вебінару пан Геннадій прочитав лекцію для студентів 3-го та 4-го курсів спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія» освітньої програми «Водопостачання та водовідведення» та спеціальності 194 «Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології» та співробітників кафедри. Присутні були проінформовані про основні види продукції компанії та напрями діяльності в Україні. Окремо були обговорені напрями подальшої співпраці, зокрема підвищення ефективності навчання студентів шляхом ознайомлення їх з практичною складовою діяльності компанії.
Представництво німецького концерну WILO SE в Україні розпочало свою діяльність у 1998 році і вже понад 24 роки постачає в сучасне насосне обладнання для систем опалення, водопостачання, водовідведення, вентиляції, кондиціювання.
Доцент кафедри водопостачання та водовідведення Олександр Кравчук