Напередодні травневих свят учні випускних класів шкіл Подільського району № 93, № 193 і Гімназії «Либідь» відвідали Київський національний університет будівництва і архітектури. Зустріч стала можливою за підтримки депутата Київради Вадима Павловича Сторожука, який був ініціатором профорієнтаційного візиту старшокласників до КНУБА і організував поїздку двома комфортабельними автобусами весняним Києвом.

Зустріч розпочалася із символічного фотографування на згадку і продовжилася в одній із лекційних аудиторій головного корпусу університету, де учні могли відчути себе студентами, сидячи за партами амфітеатру.

Завідувач відділення довузівської підготовкикандидат педагогічних наук, доцент кафедри фізики Бурдейна Наталія Борисівна вручила подяки від ректора КНУБА Кулікова П.М. «за активну участь у профорієнтаційній роботі серед учнівської молоді» депутату Київради Сторожуку Вадиму Павловичу і педагогам шкіл «за високий професіоналізм та якісну підготовку абітурієнтів, які вступили до КНУБА». Вадим Павлович закликав молодь підтримувати розвиток і процвітання України вступом до українських вищих навчальних закладів.

У стінах університету випускники дізнались про будівельну і суміжні до неї галузі, їх розвиток і значення для економіки і господарства України, про спеціальності, які своїм абітурієнтам пропонує КНУБА, працевлаштування та кар’єрні досягнення наших випускників. Заступник завідувача відділення довузівської підготовки – кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри інформаційних технологій проектування та прикладної математики Доля Олена Вікторівна розповіла абітурієнтам про важливість своєчасного правильного вибору професії і спеціальності, правила вступу у 2018 році, розказала про навчання в університеті, можливість отримання подвійних дипломів студентами КНУБА у європейських вищих навчальних закладах, залучення студентів до наукової роботи в університеті, різноманіття спортивних гуртків і секцій, участь студентів КНУБА у спортивних змаганнях і соціальних проектах, про проживання та дозвілля студентів університету. Цікава бесіда супроводжувалася презентацією і відеороликами про університет.

В лабораторії “GameHub” заступник декана факультету автоматизації і інформаційних технологій – доктор технічних наук, професор кафедри інформаційних технологій проектування та прикладної математики Терентьєв Олександр Олександрович провів лекцію на тему «Стратегія проектування комп’ютерних ігор в сучасних умовах» разом із доцентами кафедри кібернетичної безпеки та комп’ютерної інженерії Шабалою Євгенією Євгеніївною та Кучанським Олександром Юрійовичем.

Екскурсію лабораторією “Науково-освітній центр проектування та досліджень будівель з близьким до нульового енергоспоживанням КНУБА” провів директор лабораторії – кандидат технічних наук, доцент кафедри архітектурних конструкцій Скочко Володимир Ігоревич і кандидат технічних наук, доцент кафедри технологій будівельного виробництва Шарапа Сергій Павлович.

Екскурсія головним корпусом університету завершилася у студентській їдальні, де учнів пригостили смачним обідом. Усі гості КНУБА отримали на згадку рекламні презенти і сувеніри від КНУБА.

Завідувач відділення

довузівської підготовки

Бурдейна Наталія Борисівна