Київський національний університет будівництва і архітектури взяв участь у Міжнародній науковій конференції “Бібліотека. Наука. Комунікація. 100-річчя Національної бібліотеки України імені В.І.Вернадського”, яка відбулася 6 листопада 2018 року  і була присвячена 100-річчю від дня заснування головної книгозбірні України.

У науково-обгрунтованому мистецько-аналітичному супроводі виставкової експозиції, на запрошення керівництва бібліотеки, від КНУБА взяла участь мистецтвознавиця Світлана Біленкова, доцентка кафедри рисунка і живопису. У рамках проведення конференції відбулася презентація книги відомого австрійського фотографа-графіка Петера Лаглера (Peter Lagler) “Чорнобиль. 32 роки після трагедії…” та виставка фотомистецьких робіт: “Я піду і буду жити – або залишуся і помру” у вигляді своєрідної фотографічної подорожі. Але, як зазначила Світлана Біленкова, попри страшну трагічність подій ядерної реакції, світлини фотохудожника вражають емоційністю переживань, висвітлюючи при цьому любов до сонця і жагу до життя.  

Фоторепортаж в авторстві учасників виставки: Тетяни Іскандер, Даніела Поркеда (Daniel M. Porcedda), Галини Безпалої та Світлани Біленкової.

Прес-служба КНУБА

Перед початком конференції
Конференція
Книга Лаглера
Експозиція
Виставка
бібліотека Вернадського
Презентація
Петер Лаглер
На виставці