ЛИТВИН ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ

Литвин Олександр Володимирович – ассистент кафедри геотехніки.

тел.: +38 (044) 241-55-03.

Освіта

У 2004р році закінчив Київський будівельний технікум за спеціальністю «Будівництво та експлуатація будівель і споруд» з відзнакою і здобув кваліфікацію технік-будівельник.

У 2008 році закінчив Київський національний університет будівництва і архітектури (КНУБА), де отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Промислове і цивільне будівництво (ПЦБ)» і здобув кваліфікацію інженер-будівельник (диплом КВ№ 35050898).

З 2016 по 2020 р. аспірант на кафедрі основ і фундаментів Київського національного університету будівництва і архітектури.

Науково-педагогічний стаж 6 років. З 2016 року працює в КНУБА асистентом.

Пройшов шлях від робітника до інженера та науковця.

Одразу після завершення технікуму протягом 4 років має досвід роботи на будівельних ділянках Київміськбуд на посаді виконроба загально-будівельних робіт. Після чого на протязі 3-ох років працював інженером виробничо-технічного відділу. Потім перейшов на посаду головного інженера проекту у проектному відділі того ж підприємства, яку займав 2 роки Також займав посаду головного конструктора на протязі 3 років.

В період навчання в аспірантурі та після її завершення працює інженером-проектувальником та займається проектуванням несучих конструкцій цивільних та промислових будівель та споруд, зосереджуючись в основному на розрахунках числовими методами та оцінці механічного опору і стійкості різноманітних конструкцій будівель, фундаментів з використанням сучасних програмних комплексів.

Перелік навчальних дисциплін

1. Основи і фундаменти

2. Механіка ґрунтів

3. Сучаснi конструкцiї будiвель i споруд

Спеціальність: 191 «Архітектура та містобудування».

Освітня програма: Архітектура будівель і споруд.)

4. Обстеження та підсилення будівельних конструкцій

5. Вступ до фаху

Освітня програма: Промислове і цивільне будівництво (ПЦБ).

Керівник атестаційних робіт магістрів та бакалаврів за спеціальністю 192 «Будівництво та цивільна інженерія».

Науково-методична робота

Автором опубліковано понад 10 наукових праць.

Напрями наукової діяльності

Основним напрямком наукових досліджень є напружено-деформований стан елементів системи “основа-фундамент-будівля” з урахуванням нелінійного деформування матеріалів при динамічних навантаженнях.

Підвищення кваліфікації

Документи підвищення кваліфікації та міжнародної діяльності

Досягнення у професійній діяльності