04.12.21 ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

Студенти та викладачі кафедри КБКІ взяли участь у заході “день відкритих дверей”.

Вступ до будь-якого навчального закладу досить складний процес, який супроводжується великою кількістю різноманітних питань, багато з яких неможливо висвітлити в рамках заздалегідь спланованих презентацій, тому день відкритих дверей дав можливість провести активну розмову викладачів кафедри з майбутніми абітурієнтами та їх батьками.

Під час бесіди представники кафедри КБКІ розповіли про дисципліни, які викладаються на кафедрі, про наукову роботу, міжнародні проекти, сучасні комп’ютерні та мультимедійні аудиторії кафедри. Батьків, які відвідали захід, цікавив процес проходження практики студентами та наявність партнерських відносин кафедри із роботодавцями. Майбутні абітурієнти цікавилися переліком компаній, в яких працюють випускники кафедри і були приємно вражені високою затребуваністю та престижністю професії, пов’язаною із захистом інформації та комп’ютерними мережами.

Велику допомогу в проведенні дня відкритих дверей надали студенти спеціальностей 123 «Комп’ютерна інженерія» та 125 «Кібербезпека»,

які розповіли абітурієнтам про активне студентське життя, цікаві зустрічі,  різноманітні заходи, які проводяться в  університеті.

доц. Є.Є.Шабала,

ст. викладач В.В. Клюєва

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.