Новини,  НОВИНИ КНУБА

21 листопада – День гідності та свободи

Щиро вітаємо викладачів, студентів, співробітників КНУБА з Днем Гідності та Свободи! Бажаємо мирного неба над українською землею, родинного добробуту і злагоди, незламної віри у щасливе майбутнє України та впевненості у завтрашньому дні!

Слава Україні! Героям слава! 

День гідності та свободи – українське національне свято, яке відзначається щорічно 21 листопада, починаючи з 2017 року. Свято покликане затвердити прагнення українських громадян до демократії, свободи та справедливості та схвалити рух до європейського майбутнього. Цей день – символ творення новітньої історії держави й пам’ятна дата, що вшановує мужність і патріотизм громадян, які відстоювали цінності свободи, демократії та вибір народу щодо європейського розвитку держави. Цього року ми відзначаємо десяту річницю початку боротьби українців за гідність і свободу!

Цьогорічне свято пройде під гаслом «Заряджені гідністю та жагою до свободи». 21 листопада з 10 до 11 ранку на Алеї Героїв Небесної сотні відбудеться вшанування пам’яті загиблих, молитва за Україну та борців за незалежність, покладання  квітів. Упродовж шести днів в Українському домі діятимуть: виставка «Майдан: народження мрії. Перший бій», відкритий інтерактивний майданчик та локація з відеохронікою Майдану.

Інформаційний центр

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram