Новини,  НОВИНИ АРХ,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ

4 грудня 2023 року відбувся захист дисертації (PhD) аспірантки Кафедри теорії архітектури

Дисертаційне дослідження Васильченко Дар’ї Костянтинівни по спеціальності 191 «Архітектура та містобудування» на тему «Принципи архітектурно-планувальної організації закладів позашкільної освіти в структурі об’єднаних територіальних громад» було успішно захищено у Спеціалізованій вченій раді ДФ 03.191. Науковий керівник: КРАВЧЕНКО Ірина Леонідівна, д.арх., доц., професор кафедри теорії архітектури Київського національного університету будівництва і архітектури.  Робота була дуже позитивно прийнята комісією та викликала цікаву та предметну дискусію.

Щиро вітаємо Дар`ю Костянтинівну із захистом та присудженням ступеню доктора філософії (PhD) з галузі знань 19 – «Архітектура та будівництво» за спеціальністю 191 – «Архітектура та містобудування»!
Посилання на офіційну сторінку захисту: ДФ 03.191 Архітектура та містобудування – Київський національний університет будівництва i архітектури (knuba.edu.ua)