Підгрушний Григорій Петрович

доктор географічних наук;

Контактна інформація:
email: pidhrushnyi.hp@knuba.edu.ua

З 1986 року його професійна діяльність пов’язана з Інститутом географії НАН України, де він навчався в аспірантурі, а після її закінчення пройшов шлях від інженера до завідувача відділу. У 1990 р. захистив кандидатську, а в 2007 р. — докторську дисертацію.

Наукова діяльність:

Григорій Підгрушний є автором понад 200 публікацій на теми проблем просторової організації суспільства, стадійно-еволюційного розвитку регіонів та міст, формування полюсів соціально-економічного зростання тощо. У науковому доробку атлас «Україна. Промисловість та інвестиційна діяльність», виданий у 2003 році. Крім цього, розроблені ним тематичні карти увійшли до Національного атласу України та цілої низки тематичних атласів. Брав участь в розробці Генеральної схеми планування території України (2002 р.) та Республіки Казахстан (2013 р.).Розробки та результати досліджень автора увійшли до схем планування територій багатьох регіонів держави та Генеральних планів міст України.

Наукові інтереси:

географія промисловості, трансформація структури господарства в сучасних умовах, інформаційно-картографічне забезпечення програм регіонального та галузевого розвитку господарства України, проблеми розвитку Столичного регіону, стадійно-еволюційний розвиток міст та регіонів, інтегральний потенціал центрів соціально-економічної активності, полюси соціально-економічного розвитку території