Новини,  НОВИНИ КНУБА

75-річчя кафедри Водопостачання та водовідведення КНУБА

22 вересня 2023 року в актовій залі Центру культури та дозвілля КНУБА відбулись урочистості з нагоди 75-річчя кафедри Водопостачання та водовідведення. Кафедра Водопостачання та водовідведення Національного університету будівництва і архітектури є однією з найстарших, як на факультеті інженерних систем та екології, так і в усьому університеті.

У залі зібрались викладачі, студенти, стейкхолдери, представники адміністрацій та запрошені гості. Серед гостей – представники Національного університету водного господарства та природокористування, Харківського національного університету ім. О.М. Бекетова, Одеської державної  академії будівництва і архітектури, Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського». Ці  ВНЗ були брали участь у заході дистанційно за допомогою платформи Zoom, і мали змогу наживо привітати колег з ювілеєм.

У виступах було детально висвітлено історію становлення й розвитку кафедри як структурного підрозділу інституту, а потім Університету. Особлива увага приділялась історії становлення наукових шкіл та результатам фундаментальних, прикладних досліджень, які були впроваджені у виробництво, як технології систем водопостачання та водовідведення.

За досягнення працівники кафедри отримали особливі нагороди від ректора КНУБА професора Петра Кулікова  та стейкхолдерів. А декан факультету інженерних систем та екології  професор Олександр Приймак відзначив кожного працівника кафедри дипломами на честь 75-річчя від її заснування. Особливе  вітання підготувала Рада студентського самоврядування ФІСЕ. Захоплюючими виступами студенти порадували гостей та членів кафедри.

Спонсорами свята виступили компанії Nerex, Grundfos Україна, Інститут комунальної інфраструктури. Генеральний спонсор – компанія «Формула води». На кафедрі сподіваються на плідну, довготривалу, взаємовигідну співпрацю з цими компаніями.

Ми приєднуємося до привітань і бажаємо кафедрі водопостачання та водовідведення високих досягнень в освітньо-науковій діяльності!  Кожного року кафедра відчиняє двері для здібної молоді, яка хоче отримати ґрунтовні та сучасні знання. Колектив кафедри може пишатися своїми досягненнями у підготовці фахівців з водопостачання та водовідведення!

Хай кафедра процвітає здобутками свого колективу на довгі та щасливі роки!

Інформаційний центр