НОВИНИ КНУБА

Амазонки та козаки – характерники повертаються!

У день вишиванки, коли по всьому світу українці об’єднуються в єдиній ідеї, на святі вишиванки в КНУБА студенти ГІСУТ презентували дуже автентичну річ! Неочікувано, але це фланкіровка! Фланкіровка – це вид військової майстерності, вміння володіння шашкою, нагайкою. Походить від французького «flanquer»  – оборонятися, прикриватися, наносити удари з флангів. Започаткували цю техніку французи. Але козаки довели її до надзвичайного рівня майстерності. Цікавим фактом є те, що в даному бойовому мистецтві участь можуть брати як чоловіки, так  і жінки. Бойові українські амазонки заполонили серця  глядачів. До речі, кафедра ФВіС, факультету ГІСУТ є єдиною в Києві, яка викладає цю дисципліну в рамках навчального процесу. Бажаючих оволодіти даної технікою, відродити давні українські традиції,   щиро запрошуємо до нашого факультету!

Декан  факультету ГІСУТ Олена Нестеренко