Новини,  НОВИНИ КНУБА

Березень у КНУБА

З травня в Україні офіційно розпочинається вступна кампанія. Тож березень і квітень – місяці, коли молодь має можливість остаточно визначитися з майбутнім фахом, а також ознайомитися з майбутнім місцем навчання. В Київському університеті будівництва і архітектури цього місяця пройдуть два дні відкритих дверей 2го і 23го березня, а також дві профорієнтаційні екскурсії – 14го та 28го березня. Запрошуємо в гості!

1 березня у KNUCA HUB пройде перегляд документальної стрічки «Довга доба».

2 березня в рамках Дня відкритих дверей на архітектурному факультеті  в аудиторіях 102-110, 302-308 пройдуть майстер-класи з композиції, креслення, рисунку та живопису.

З березня студенти КНУБА візьмуть участь в Універсіаді м. Києва з важкої атлетики, яка пройде в Національному університеті фізичного виховання та спорту України.

На архітектурному факультеті продовжиться  виставка  художніх робіт випускника-стейкхолдера Володимира Шкроголя. Хто не бачив, має можливість доторкнутися до прекрасного.

І традиційно впродовж місяця всіх охочих запрошують на архітектурні п’ятниці, які проходять щотижня в холі архітектурного факультету.

Увесь березень триватиме Міжфакультетський турнір з настільного тенісу.

З 4 березня починається прийом та подача документів від студентів, аспірантів та викладачів КНУБА на конкурс щодо здобуття премії Верховної Ради України за внесок молоді у розвиток парламентаризму та місцевого самоврядування у 2024 році. Прийом документів триває до 15 квітня.

5 березня запланована зустріч керівництва КНУБА за сприяння ФУПП з президентом Німецької національної академії науки та інженерії acatech щодо співпраці.

6 березня студенти університету візьмуть участь у змаганнях Універсіади м. Києва зі спортивної аеробіки.

6 березня відбудеться Семінар до Дня землевпорядника за  ініціативи факультету ГІСУТ.

7 березня в спорткомплексі КНУБА пройде Міжфакультетський турнір з футзалу.

7 березня до дня народження  Т. Г. Шевченка в холі КНУБА пройде науково-поетичний захід “Вірші великого Кобзаря лунають світом”, а також – відкрита лекція «Воюючий, заборонений і цензурований Шевченко». Лектор – професор Микола Томенко.

8 березня в KNUCA HUB організована вечірка чорний/червоний.

13 березня вболівальники запрошуються в басейн КНУБА на  Універсіаду м. Києва з плавання.

14 березня в читальній залі бібліотеки КНУБА пройде лекція з мінної безпеки «Ризики пов’язані з мінами та вибухонебезпечними залишками війни». Зустріч проводить міжнародний благодійний фонд «ICF BIG UA».

15-16 березня студенти КНУБА візьмуть участь в Універсіаді м. Києва з перетягування канату, яка проходитиме в Державному торговельно-економічному університеті.

21 березня  в Центральному холі  КНУБА відбудеться нагородження переможців в університетському конкурсі «Найуспішніша група факультету» та «Найуспішніша група КНУБА».

21 березня на ФУПП пройде лекція в рамках курсу Urban Data Science and quantitative methods, UNITAC Hamburg

21 березня в світі відзначають День поезії.  

27 березня святкуємо Міжнародний день театру. Привід у черговий раз побувати на спектаклі. Адже театр вириває людину з традиційного середовища, в якому вона щоденно знаходиться, а, як відомо, зміна діяльності – це одна з найефективніших форм відпочинку.

28 березня в холі 1го поверху Центру культури та дозвілля пройде Університетська акція з донорства крові до Всесвітнього Дня здоров’я. Запрошуються всі охочі.

Активного всім березня і весняного настрою!

Інформаційний центр

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram