НОВИНИ КНУБА

День народження Факультету автоматизації та інформаційних технологій КНУБА

Факультет було створено 20 травня 1964 року згідно з реорганізацією факультетів Київського інженерно-будівельного інституту та створення факультету автоматизації будівельного виробництва. Своєю місією на факультеті вважають необхідність надавати сучасні та актуальні професійні компетенції, які стануть у пригоді в сучасному конкурентному середовищі. А також сприяють всебічному розвитку студентів і підтримують бажання навчатись та постійно розвиватись в напрямку обраної спеціальності. Тут готують спеціалістів програмування сайтів, складних мережевих систем, прикладного програмного забезпечення, захисту даних та комп’ютерних систем від стороннього проникнення та інші новітніх спеціальностей.

Для студентів факультету створюються умови для максимально інтенсивного розвитку в обраній спеціальності та дотичних науках.

Завдяки такому підходу ФАІТ, заснований в 1964 році, поєднав досвід наукової й педагогічної роботи з новітніми спеціальностями сьогодення, які є надійною основою добробуту випускників.

Ми вітаємо колектив ФАІТу з днем народження! Нехай накопичений життєвий досвід і мудрість допоможуть вам досягти нових висот, успіх і натхнення стануть вірними супутниками у всіх ваших починаннях. Бажаємо знайти крила слави, щоб імена ваших випускників виявилися в низці великих діячів України та світу!

Інформаційний центр