Новини,  НОВИНИ КНУБА

День шефа. Варга

Головний студент КНУБА

Варга Джастін-Людвиг – голова Ради студентського самоврядування КНУБА, стипендіат Президента України, автор і співавтор багатьох наукових та науково-практичних робіт по всій Україні. Під його керівництвом реалізовано безліч студентських проєктів.

Ще з раннього дитинства було зрозуміло, що його життя буде повʼязане з будівництвом, оскільки батько працює в цій сфері понад 25 років.  Так, у 2020 році він вступив на будівельний факультет за спеціальністю “Промислове та цивільне будівництво”. 

З першого курсу вступив до лав студентського самоврядування, щоб допомагати та покращувати рідний університет.

Мета – створити студентський простір, зробити студентське життя цікавішим та реформувати Раду студентського самоврядування!

Джастін з дитинства активно займається спортом та виступає за місцеву футбольну команду.

Студенти вважають Джастіна справжнім авторитетом. Його робота впродовж трьох років високо цінується.

Минулого року під його керівництвом студентство будівельного факультету перемогло в змаганнях за кубок Ректора за трьома видами спорту та стало переможцем Битви факультетів 2023 року.

Свій вільний час Джастін любить проводити з сімʼєю, коханою та друзями. Любить багато подорожувати, але з початком війни фокус змістився і він взяв на себе волонтерську діяльність. Спільно зі студрадою організовував благодійні збори та акції, де виручені кошти були спрямовані на придбання необхідних речей для ЗСУ! 

Хочемо побажати Джастіну успіхів у роботі та особистому житті, легкого втілення мрій і досягнення цілей!

З Днем шефа, Джастіне!

Софія Хомич, студентка 2 курсу будівельного факультету

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram