Новини,  НОВИНИ КНУБА

День шефа. Іванченко

Будівельник від Бога

Декан будівельного факультету Іванченко Григорій Михайлович народився 27 лютого 1961 року в с. Вільховець на Звенигородщині в сім’ї художника. В дитинстві мріяв стати архітектором, але доля склалася по іншому. В 1980 році закінчив Тальнівський будівельний технікум за спеціальністю «Промислове і цивільне будівництво». Працював муляром на Канівщині, потім два роки проходив строкову службу в армії. У 1982 році розпочав навчання на будівельному факультеті Київського інженерно-будівельного інституту за спеціальністю «Промислове і цивільне будівництво», після закінчення якого працював майстром, виконробом та головним інженером будівельно-монтажного управління.

Григорій Іванченко як професійний, грамотний і компетентний фахівець за покликанням вирішив продовжити свій трудовий шлях у рідній альма-матер, де після навчання в аспірантурі захистив під керівництвом професора Гуляєва Валерія Івановича кандидатську дисертацію на тему «Динаміка тросових систем при складному русі».

Розпочав свою науково-педагогічну працю Григорій Іванченко в 1994 році у Науково-дослідному інституті будівельної механіки, де послідовно обіймав посади молодшого наукового, наукового, старшого та провідного наукового співробітника. Одночасно, з 1995 року, викладав спочатку асистентом на кафедрі теоретичної механіки, згодом доцентом, а з 2011 року – професором кафедри будівельної механіки Київського національного університету будівництва і архітектури. У 2000 році йому присвоєне вчене звання доцента кафедри будівельної механіки.

Науковий шлях майбутнього декана та набуті уміння розв’язувати складні управлінські та педагогічні задачі спрямували шанованого інженера та науковця до керівної посади. В 2003 році він призначений заступником декана, а в березні 2006 року був обраним деканом будівельного факультету КНУБА.

Адміністративну роботу вдавалося поєднувати з науковою і 17 років досліджень увінчалися захистом у 2012 році дисертації доктора технічних наук на тему «Розповсюдження і трансформування хвиль сильних розривів у неоднорідних анізотропних пружних середовищах». У 2015 році Іванченку Г.М. присвоєне вчене звання професора, а в 2020 році – почесне звання «Заслужений діяч науки і техніки України».

Григорій Михайлович, як керівник, є професійно грамотним та компетентним. Він згуртував численний колектив співробітників факультету, кожен із яких має свої особливості, уподобання, таланти та звитяги, для досягнення спільної мети – плідної роботи факультету в непростих умовах демографічних впадин, карантинних обмежень та воєнного стану. Не зважаючи на об’єктивні перешкоди, наш колектив співробітників факультету та здобувачів всіх трьох рівнів вищої освіти впевнено розвивається та реформується до європейського освітянського простору. Свою вагому роль в цьому відіграють як ветерани, так і молодь, які працюють в команді декана.

Як керівник, Григорій Михайлович постійно визначає пріоритети та цілі, що відповідають завданням нашого підрозділу закладу освіти, вміє розрізняти головне та другорядне, знає, що потрібно виконати першочергово.

Григорій Іванченко власним прикладом надихає співробітників факультету бути зібраними та організованими, а отже вміти ефективно працювати за будь-яких умов, цінувати кожного колегу, студента, правильно вести паперову і цифрову документацію, адже успішному керівнику доводиться опрацьовувати значний обсяг інформації.

Бажаємо нашому декану, нашому шефу – Григорію Михайловичу Іванченку – не зупинятися на місці, а завжди розвиватись та прагнути кращого. І в подальшому  довіряти колегам, своїй команді, бути одним цілим з нею. І тоді ми разом подолаємо всі труднощі на шляху до успіху!

Шановний керівнику, дякуємо Вам за згуртування колективу, важливі прийняті рішення, підтримку і доброту. Ви завжди розумієте, поважаєте співробітників і професійно підходите до справи. Від щирого серця хочеться подякувати такій чудовій людині як Ви.

Максим Горбач, заступник декана будівельного факультету КНУБА

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram