День відкритих дверей КНУБА: зустріч представників кафедри теплогазопостачання і вентиляції з абітрієнтами

4 листопада 2023 року у КНУБА відбулася особлива подія – День відкритих дверей. Саме у такі дні абітурієнти можуть завітати до ЗВО і на власні очі побачити переваги навчання у КНУБА, визначитися зі спеціальністю та освітньою програмою навчання.

Кафедру теплогазопостачання і вентиляції факультету інженерних систем та екології представляли доцент Анна МОСКВІТІНА та асистент Марія ШИШИНА, які за допомогою студентів третього курсу навчання групи ТВ 21-2 Костянтина ПИНДИКА та Іллі СЛІСАРЕНКО демонстрували деякі елементи матеріально-технічного забезпечення (переносні стенди вузла обліку газу і місцевої системи витяжної механічної вентиляції, нове методичне забезпечення та сучасні каталоги обладнання), розповідали про переваги навчання за освітньою програмою «Теплогазопостачання і вентиляція», можливість участі у програмі Подвійних дипломів, академічній мобільності студентів та надавали відповіді на найбільш поширені запитання абітурієнтів.

Абітурієнти цікавилися:

– Інфраструктурою університету;

– Навчально-методичним забезпеченням;

– Лабораторними стендами та приладовою базою;

– Умовами вступу на спеціальність 192 «Будівництво та цивільна інженерія», Освітня програма «Теплогазопостачання і вентиляція»;

– Життям та дозвіллям студентів.

Бажаємо всім учасникам мирного неба, натхнення та успіхів!

До зустрічі на наступному Дні відкритих дверей КНУБА!

Слава Україні!

Асистент кафедри теплогазопостачання і вентиляції Дар’я ВАКУЛЕНКО.