ДОРОХІНА ГАННА ІГОРІВНА

Досягнення у професійній діяльності за 5 років

Контактна інформація:

e-mail: dorokhina.gi@knuba.edu.ua, a.dorohina1982@gmail.com

Педагогічний стаж: з 2007 року.

В 2006 році закінчила Київський національний університет будівництва і архітектури. Спеціальність «Архітектура будівель і споруд».

В 2013 році захистила кандидатську дисертацію на тему: «Архітектурно-планувальна організація фізкультурно-оздоровчих закладів для людей з обмеженими фізичними можливостями».

В 2015 році отримала вчене звання доцента кафедри Теорії архітектури.

Викладає дисципліни:

Курс лекцій: «Методологія сучасних наукових досліджень в архітектурі»;

Архітектурне проектування на 1, 2 та 4 курсах, а також керує дипломами кваліфікаційного рівня «бакалавр» та «магістр».

Основні наукові та навчально-методичні праці:

• Дорохіна Г. І. Архітектурно-планувальна організація фізкультурно-оздоровчих закладів для людей з обмеженими фізичними можливостями: дис. …кандидата архітектури: 18.00.02 / Дорохіна Ганна Ігорівна. – К., 2013. – 244 с.
  • Dorokhina G. Principles of network management of fitness facilities adapted for use by handicapped persons as a complex hierarchical system / Ganna Dorokhina // Scientific Enquiry in the Contemporary World: Theoretical Basics and Innovative Approach. – L&L Publishing. Titusville, FL, USA, 2012. – Vol. 4 “Technical Sciences”. – р. 47 – 50.
  • Дорохіна Г. І. Оцінка якості проектних рішень фізкультурно-оздоровчих споруд пристосованих для використання інвалідами / Ганна Ігорівна Дорохіна // Сучасні проблеми архітектури та містобудування: Наук.-техн. збірник. – К.: КНУБА, 2012. – Вип. 31 . – С. 348 – 356.
  • Дорохіна Г. І. Динамічне збереження як засіб для підвищення ефективності функціонування міста / Ганна Ігорівна Дорохіна // Сучасні проблеми архітектури та містобудування: Наук.-техн. збірник. – К.: КНУБА, 2016. – Вип. 44. – С. 15 – 21.

Наукові інтереси: засоби підвищення ефективності функціонування архітектурних об’єктів; оптимізація архітектурних рішень; оцінки якості проектних рішень, керування проектами в архітектурній та будівельній діяльності.

Практична діяльність:

З 2004 по 2012 рік архітектор ТОВ «ТАМ Дьомін М.М.» в майстерні Гершуні О.М та Яблонської Г.Д.

З 2016 по 2018 провідний архітектор мережі кінотеатрів ПрАТ «Мультиплекс-Холдінг», співавтор та головний архітектор 10 багатозальних кінотеатрів на території України.

2018 – 2020 рр провідний архітектор ТОВ «Мартін», «Stolitsa Group», управляючої компанії ТРЦ і БЦ «Retroville», керівник відділу архітектури служби замовника при будівництві та відкритті ТРЦ БЦ «Retroville».

Загалом побудовано більше 20 об’єктів, серед яких: інтер’єри апартаментів, малоповерхові житлові будинки, відділення банків, ресторани, кінотеатри, готель, торгово-розважальний центр, промислові споруди.

Сертифікати стажування, підвищення кваліфікації

• У 2015 році отримано кваліфікаційний сертифікат відповідального виконавця окремих видів робіт за напрямком «Архітектурне об’ємне проектування».
  • У 2020 році пройшла підвищення кваліфікації архітекторів за «Програмою, погодженою Атестаційною архітектурно-будівельною комісією Національної спілки архітекторів України» у Навчально-експертному центрі НСАУ.
  • У 2020 році пройшла підвищення кваліфікації за програмою Інституту післядипломної освіти УКРСТЕНО «Дизайнерська система 3D Studio Max». http://knuba.edu.ua/ukr/wp-content/uploads/2016/10/Дорохина_стажировка.pdf