Екскурсії

18.10.2023 та 10.11.2023 студенти  спеціальностей 075 «Маркетинг» та 076 «Підприємництво та торгівля» КНУБА у супроводі викладачів кафедри ТКДвБ проф. Дименка Р.А., доц. Марченко С.М., доц. Алавердян Л.М. та доц. Романенко О.В. побували на екскурсії в ТОВ «Олком». Під час екскурсії студентів і викладачів ознайомили з виробничим процесом виготовлення майонезів, соусів та олії ТМ Олком; розказали про маркетингові стратегії компанії і, звичайно, влаштували дегустацію найкращих майонезних соусів ТМ Олком. Також компанія не змогла відпустити відвідувачів без подаруночків – пригостила своїми майонезними соусами.
 

6.11.2023 першокурсники спеціальності 075 «Маркетинг» разом з гарантом ОПП «Маркетинг» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти доцентом кафедри ТКДвБ к.е.н, Марченко С.М. відвідали Бібліотеку КНУБА. Працівники бібліотеки поділилися інформацією про функціонування бібліотеки КНУБА, розкрили особливості її фондів, вказали на наявність електронного репозитарію та представили роботу ключових відділів. Вони також детально представили перелік послуг, доступних студентам університету. Професіонали бібліотеки надали практичні поради щодо ефективного використання електронного каталогу для швидкого пошуку підручників, навчальних посібників, методичних вказівок та іншої необхідної літератури. Далі студентів ознайомили з функціонуванням абонементу та основних секторів, зокрема, літератури з архітектури і мистецтва, іноземною мовою, художньої літератури, а також рідкісних і цінних видань. Не менш важливим було відвідання студентами читального залу учбової літератури.

2 листопада 2023 року здобувачі вищої освіти 1 курсу навчання ОПП «Товарознавство та комерційна діяльність» спеціальності 076 «Підприємництво та торгівля» разом з викладачем навчальної дисципліни «Вступ до спеціальності», доцентом кафедри товарознавства та комерційної діяльності в будівництві к.т.н. Юдічевою О.П. відвідали Бібліотека КНУБА. Працівники бібліотеки розповіли про діяльність бібліотеки КНУБА, її фонди, електронний репозитарій, роботу основних відділів; ознайомили присутніх з переліком послуг, які бібліотека може надати здобувачам, що навчаються в університеті. На практиці показали як ефективно користуватися електронним каталогом для того, щоб швидко знайти підручники, навчальні посібники, методичні вказівки чи іншу потрібну літературу. Потім студентів ознайомили з роботою абонементу і основних секторів: літератури з питань архітектури і мистецтв; літератури іноземними мовами; художньої літератури та рідкісних і цінних видань. Також студенти відвідали читальний зал учбової літератури.

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram