Київський національний університет будівництва і архітектури та Allbau Software GmbH, авторизований партнер Nemetschek Group (ALLPLAN GmbH) провели міжнародний навчальний захід – Allbau-Campus 2020-2021

Київський національний університет будівництва і архітектури та Allbau Software GmbH, авторизований партнер Nemetschek Group (ALLPLAN GmbH) провели міжнародний навчальний захід – Allbau-Campus 2020-2021

Вітаємо викладачів та студентів Київського національного університету будівництва і архітектури з успішним проходженням навчального курсу!

Аудиторія каф. ІТА, КНУБА

У рамках стратегічного розвитку та впровадження ВІМ-технологій в освітній процес КНУБА вже понад п’ять років викладачі ВНЗ України, а в поточному році ще й пілотна група студентів Київського національного університету будівництва і архітектури, Архітектурного факультету кафедри Інформаційних технологій в архітектурі взяли участь у навчальному експрес-курсі, виконали контрольні завдання та отримали сертифікати про успішне закінчення навчальної програми Allbau–Campus.

Відзначимо досягнення найкращих студентів, групи АБС-57 каф. Інформаційних технологій в архітектурі, Архітектурного факультету КНУБА, а саме:

  • Олександра Бессараба
  • Володимира Пригодюка
  • Алісії Чудінової
  • Дениса Чудінова
  • Владислава Гайдукевича

Навчальна програма забезпечила підготовку за напрямами 191 «Архітектура та містобудування», 192 «Будівництво та цивільна інженерія», 022 «Дизайн» та ін., де можливе використання технології ВІМ (Інформаційного моделювання у будівництві), а саме, впроваджена в навчальну програму “Дисципліни спеціальної підготовки”, рівня МАГІСТР, “Будівельно-інформаційне моделювання – технологія ВІМ” на кафедрі Інформаційних технологій в архітектурі, Архітектурного факультету КНУБА.

Сертифікати на 6 credits ECTS

Докладніше про ALLPLAN та чому Німеччина є флагманом ВІМ-технологій в ЄС
https://www.nemetschek.com/en/ та http://www.allbau-software.de/

OPEN – https://www.allplan.com/bim/openbim/ – BIM

Куратор Allplan (Allbau – Campus) vs KNUBA:
Кандидат архітектури, доцент кафедри Інформаційних Технологій в Архітектурі, КНУБА – Левченко О.В. (levchenko.ov@knuba.edu.ua)

Матеріал підготовлено:
Кандидат архітектури, доцент кафедри Інформаційних Технологій в Архітектурі, КНУБА – Левченко О.В.
Доктор архітектури, завідувач кафедри Інформаційних Технологій в Архітектурі, КНУБА – Товбич В.В.
Кандидат економічних наук, начальник відділу Стратегічного управління КНУБА – Ільїна Т.А.
Доктор технічних наук, Перший проректор, голова групи ВІМ-КНУБА – Чернишов Д.О.
Директор Allbau Software GmbH (авторизований партнер Nemetschek Group) – Смирнов Ю.О.

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram