Фото.Відео. Доктори філософії. Кафедра водопостачання та водовідведення
Лабораторія ВОДИ на каналі Youtube

На кафедрі Водопостачання та водовідведення КНУБА відкрито Лабораторію ВОДИ з сучасним обладнанням для проведення досліджень.

Лабораторію ВОДИ на Youtube


СЕРТИФІКАТ Лабораторії ВОДИ


Отримано СЕРТИФІКАТ визнання вимірювальних можливостей Лабораторії ВОДИ, який підтверджує відповідність якості вимірювань міжнародним стандартам.


Аспіранти кафедри Водопостачання та водовідведення

Аспіранти кафедри Водопостачання та водовідведення під час навчання і підготовки дисертаційних робіт мають змогу користуватись сертифікованою Лабораторію ВОДИ, проводити експериментальні дослідження та аналізувати якісні показники проб для отримання нових наукових результатів і формування перспективних інноваційних розробок.


Керівник лабораторії Води доц. Терновцев О.В.


Обладнаня лабораторії Води

В рамках міжнародної співпраці для обміну досвідом і поглиблення фахових знань аспіранти кафедри Водопостачання та водовідведення мають можливість проходити стажування за кордоном, здійснювати екскурсійні поїздки професійного спрямування, представляти результати власних наукових досліджень на міжнародних науково-практичних конференціях та публікуватися в іноземних університетських виданнях зі спеціальності. Фотографії, що ілюструють оснащення лабораторії Люблінської Політехніки, зроблені під час поїздки до цього вищого навчального закладу в Польщі.Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram