НОВИНИ ГІСУТ

ФАХІВЦІ З КНУБА ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У РОБОТІ МІЖНАРОДНОЇ ВИСТАВКИ ІНТЕРГЕО 2022

Подія світового рівня в галузі геодезії, фотограмметрії та ГІС, що об’єднує фахівців з різних країн та галузей, цього року пройшла у виставковому центрі Messe міста Ессен на площі близько 3000 кв.м. та об’єднала  понад 1500 компаній з усього світу. 

Українська професійна спільнота представлена об’єднаним українським стендом Geo digital Ukraine у складі трьох провідних компаній SPM3D, АРЦ і AIR Columbus та BlomInfo. За підтримки організаторів, які надали можливість безкоштовної участі, українські компанії презентували власні сервіси та напрацювання. Окрім того, гості стенду мали унікальну можливість здійснити віртуальну подорож в різні міста України в зоні VR Visit to Ukraine.

Девіз цього року «Натхнення для розумнішого світу» у всіх його аспектах розкривався під час інтерактивних та захоплюючих презентацій на сценах конференції.  Щороку під час роботи виставки провідні світові компанії презентують сучасні розробки та новітні технології, зокрема

– друге покоління сканера Leica BLK togo та автономна система BLK toFLY

– використання роботів spot від компанії boston dynamix для мобільного сканування

– новітнє покоління стереоскопічних систем deep reality viewer 

– платформа мобільного картографування Mobile Mapping SLAM та системою FlexScan від Z+F

– роботизована система мобільного знімання Riegel

– мультиспектральна камера, тощо 

Окрім виставки, Інтергео це конференція, дискусії на стендах учасників, лекції від лідерів галузі. 

Враження від подій, а також фотозвіт ви можете знайти на цифровій платформі Інтергео за посиланням https://www.intergeo.de/en/

Цьогорічні зустрічі в рамках роботи виставки були особливо теплими та чутливими. В сучасних умовах військового вторгнення дуже важливим є підтримка та впровадження сучасних технологій збирання, оброблення і використання геопросторової інформації. 

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram