«Форум роботодавців будівельної галузі та День кар’єри»

23 квітня 2019 року в Київському національному університеті будівництва і архітектури відбувся «Форум роботодавців будівельної галузі та День кар’єри». Захід організовано спільними зусиллями адміністрації університету, Молодіжної наукової ради, компанії «Будівельний Кадровий Портал» та представників студентського самоврядування.

У заході взяли участь близько 2000 студентів, як випускових курсів, так і тих, хто бажає вже сьогодні дізнатись більше про подальше працевлаштування та варіанти практики по спеціальності.

Студенти та гості відвідали експо-зону “Ярмарку вакансій” з провідними компаніями, панельну дискусію щодо питань покращення освітнього процесу, а також студентську панель і коворкінг-зону з корисними та цікавими виступами від роботодавців.

Неофіційна атмосфера та вільне спілкування у коворкінг-зоні студентів та роботодавців допомогли молоді визначитись з наступних кроків на шляху побудови своєї кар’єри.

У рамках заходу проведено панельну дискусію на тему «Механізм дуальної освіти як засіб збереження кадрового потенціалу України» за участі керівників університету, представників провідних будівельних компаній, національних професійних спілок та профільних вищих навчальних закладів. Роботодавці-будівельники обговорили нагальні питання галузі, зокрема, щодо якості української архітектурно-будівельної освіти, масового відтоку робітничих кадрів за кордон та створення конкурентних умов праці в Україні. Торкнулися і теми необхідності гармонізації між теоретичною освітою і практичними навичками, підвищення ефективності, працевлаштування студентів тощо.

Серед представлених компаній були: ПБГ “КОВАЛЬСЬКА”, ПрАТ “Домобудівний комбінат-4”,EUROIZOL, ARCHIMATIKA, VENTS, MC-Bauchemie Ukraine, BALTEH servis, Медична будівельна проектувальна гільдія, Terra Project, Інститут територіального планування, КИЇВМІСЬКБУД, DNIPRO-М, А+С Україна, FADO, DANICA, STOLITSA Group, Укр Буд Девелопмент, CRH Україна, HERZ Україна, Sika Україна, 7СІ Group, Fomalʹhaut-Polimin, LLC “Nicolas Building Corporation”, Alliance air, UVT Group, ТОВ “МТК”Інтера”, ТОВ “Проком”, ТОВ “СВІТ ІТ”, Infopulse, ПрАТ “АК” Київводоканал”, ТОВ “ІНТТЕКС”, ТОВ “КС-МЕХАТРОНІКС”, System Group, Група компаній МУК, ТОВ “Фірма Рубіж”, ПрАТ “ПВІ ЗІТ “Нафтогазбудізоляція”, Артезія, ТОВ “Розумна автоматика”, ДП з іноземними інвестиціями “Сумітек Україна”

Захід надав студентам та випускникам можливість знайти найкращі варіанти співпраці та кар’єрного зростання!

Івахненко І.С.

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram