ІІ туру всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни ”Взаємозамінність, стандартизація та технічні вимірювання”

Відповідно до наказу МОН України від 06.12.2017 року №1572 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади 2017/2018 н.р.» студенти факультету автоматизації та інформаційних технологій спеціальності БМО Цасюк Анна, Деркач Юлія, Чубар Денис та Чечель Євгенія у супроводі асистента кафедри МОТП к.т.н. Делембовського М.М. з 11 по 13 квітня взяли участь в ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Взаємозамінність, стандартизація та технічні вимірювання», яка була проведена на базі Миколаївського національного аграрного університету.

В олімпіаді брало участь 194 студентів з 25 ВНЗ України.

Програмою проведення олімпіади передбачалось проведення трьох турів:

 • І тур олімпіади: Теоретичні питання за програмою закладу вищої освіти.

 • ІІ тур олімпіади: Практичне розв’язання інженерних задач

 • ІІІ тур олімпіади: Тестовий контроль знань студентів на ПЕОМ.


  Усі етапи складних випробувань студенти університету подолали з високою майстерністю, продемонструвавши високий рівень підготовки та наполегливість у розвязанні складних та неординарних завдань.

  Також студентки Юлія Деркач та Євгенія Чечель паралельно прийняли участь у VI Всеукраїнській науково-практичній конференції «Сучасні проблеми взаємозамінності та стандартизації у машинобудуванні», м. Миколаїв. Їх доповідь отримала чисельні схвальні відгуки і посіла друге місце серед інших наукових робіт.

  Загалом, обидва заходи пройшли хоча і в напруженій боротьбі, але в дуже привітній і теплій атмосфері Миколаївського аграрного університету.

  Окрім офіційної частини проведення олімпіади та конференції організаторами заходу було організовано екскурсію по Миколаєву для учасників олімпіади, де вони познайомилися з історією міста та його архітектурними пам’ятками. Ну і, звичайно ж, відвідали найкращій зоопарк України – «Миколаївський зоопарк».

  Після завершення олімпіади та конференції студенти та викладачі були нагороджені відзнаками за сертифікатами за участь в даному заході.

  Бажаємо студентам-олімпійцям подальших успіхів у навчанні, а також на науковій ниві, бути такими ж наполегливими і незламними в досягненні поставленої мети.

   

   

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram