INTERBUILD EXPO -2021

17 і 18 березня 2021 року представники Київського національного університету будівництва і архітектури на чолі з ректором, доктором економічних наук, професором П.М. Куліковим брали участь в спеціалізованій виставці INTERBUILD EXPO -2021. На виставці побувала велика група представників будівельного факультету, і, зокрема, представники кафедри будівельних технологій. Виставка INTERBUILD EXPO щороку проходить в м. Києві на території Міжнародного виставкового центру.

Представники колективу КНУБА два дні знайомилися з сучасними будівельними технологіями, виробами і матеріалами, зав’язали нові цікаві знайомства і надали всім бажаючим інформацію про університет.

Міжнародна торговельна виставка InterBuildExpo є найпотужнішою будівельною подією України, яка щорічно збирає більше 1000 брендів та 30 тисяч відвідувачів. Виставка проходить з 1994 року і є найочікуванішим галузевим заходом.

Сьогодні  InterBuildExpo – це три павільйони експозиції, які охоплюють усі напрямки будівництва. Унікальна ділова прог

рама налічує більше 40 професійних заходів закритого та відкритого формату та сегментована по основним напрямкам галузі. Кожного року INTERBUILD EXPO збирає спеціалістів з будівництва і суміжних сфер діяльності для обміну досвідом. Організатори проводять зустрічі, презентації, лекції,семінари та майстер-класи. Зокрема, цього року відбувся «Фестиваль будівельного сервісу», працювала Міжнародна лабораторія архітектури та дизайну, відбувся круглий стіл на тему «Достойна заробітна плата, гідні та безпечні умови праці – шлях до скорочення відтоку кваліфікованих кадрів». В круглому столі взяли участь ректор КНУБА, доктор економічних наук, професор П.М. Куліков. Піднімалися питання якісного проектування будинків та споруд, виконання монтажу, зведення каркасних будинків, влаштування фасадів, опоряджувальних корпусів, гідроізоляції, покрівлі, басейнів, вікон та дверей, освітлення, водопостачання та водовідведення, розглядались інноваційні рішення ландшафтного проектування, озеленення, енергоефективні та екологічні технології, виробники представляли обладнання для виготовлення та транспортування бетонних сумішей, дерев’яного каркасу, сучасний ручний та механізований інструмент. За інформацією організаторів захід щороку збирає близько 800 компаній та 30 000 відвідувачів.

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram