КОНФЕРЕНЦІЇ,  Минулі конференції,  НОВИНИ КНУБА

INTERNATIONAL CONFERENCE “ON ENERGY SMART SYSTEMS”

Науковці кафедри фізики Київського національного університету будівництва і архітектури взяли участь у 8th INTERNATIONAL CONFERENCE “ON ENERGY SMART SYSTEMS”, що проходила 12-14 жовтня 2022 року. В рамках роботи секції №5 “POLICIES, MARKETS AND CHALLENGES”. Конференція проводилася англійською мовою.

Професори Олександр Запорожець, Лариса Левченко, Валентин Глива та Наталія Бурдейна оцінили вплив нових вітряних енергетичних станцій в Україні на навколишнє середовище у доповіді “Environment impact assessment for new wind farm developments in Ukraine”.

Робота проведена в рамках співпраці кафедри фізики Київського національного університету будівництва і архітектури із кафедрою автоматизації проектування енергетичних процесів та систем Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” та Варшавського науково-дослідного центру – Інституту авіації (Łukasiewicz Research Network – Institute of Aviation, Warsaw).