НОВИНИ АРХ,  НОВИНИ КНУБА

Кафедра АПЦБС КНУБА ОГОЛУШУЄ КОНКУРС ТВОРЧИХ РОБІТ для абітурієнтів архітектурного факультету

Кафедра АПЦБС КНУБА
ОГОЛУШУЄ КОНКУРС ТВОРЧИХ РОБІТ

ТЕМА конкурсного завдання:
ЖИТЛО МОЄЇ МРІЇ

УМОВИ виконання завдання: на форматі аркуша А3 чи А2, у будь-якій техніці, на площині (кольорова графіка із застосуванням олівців, лайнерів, фарби; колаж, аплікація з паперу/картону) або в об’ємі (макет, рельєфний колаж)
ЗМІСТ завдання: уявити та зобразити власноруч ескіз-ідею ЖИТЛОВОГО ПРОСТОРУ, квартира чи будинок – для себе, в майбутньому, або для улюбленого архітектора, творами якого надихаєтесь. До візуального матеріалу додати стислу пояснювальну записку (1 сторінка А4) з описом концепції.
 Роботу (якісне фото роботи у форматі .jpeg або .pdf) надсилати до 15 березня 2023 р. на e-mail: yezhova.oi@knuba.edu.ua
В листі вказати: ПІБ, населений пункт, навчальний заклад і клас.
Результати конкурсу буде оголошено 24 березня 2023 р. на сторінці кафедри АПЦБС
Лауреати конкурсу можуть зазначити свою участь у цьому конкурсі в мотиваційному листі при вступі в КНУБА.