Кафедра будівельних матеріалів вітає Владислава Мазура з перемогою у номінації «Кращий студент-науковець»

Кафедра будівельних матеріалів будівельно-технологічного факультету вітає магістра кафедри Мазура Владислава з перемогою у номінації «Кращий студент-науковець» у вишівському етапі Всеукраїнської конкурсної програми «Кращий студент України».

Владислав Мазур активно займається науковою роботою та  готується до захисту магістерської атестаційної роботи на кафедрі будівельних матеріалів під керівництвом д.т.н., проф. Пушкарьової К.К.  .

У листопаді студенти різних факультетів КНУБА подали заявки на участь у вишівському етапі Всеукраїнської конкурсної програми «Кращий студент України» у чотирьох номінаціях: «Кращий студент-спортсмен», «Кращий студент-науковець», «Кращий студент-програміст», «Кращий студент-медійник».

7 грудня на засіданні Ради з навчальної та організаційно-виховної роботи проректор з навчальної та організаційно-виховної роботи Наталія Бурдейна щиро привітала студентів з їх досягненнями,  вручила дипломи, цінні подарунки та сувеніри всім учасникам та переможцям вишівського етапу Всеукраїнської конкурсної програми «Кращий студент України».

Пишаємося нашим студентом!

Бажаємо Владиславу нових досягнень та перемог, здійснення мрій та втілення всіх проектів!!!!!

Доцент кафедри будівельних матеріалів,

к.т.н., доц.    Гончар О.А.