Вітаємо з Всесвітнім днем філософії!

Рішенням 33 сесії Генеральної асамблеї ООН у 2005 році була встановлена дата Міжнародного дня філософії, пізніше перейменованого у Всесвітній день філософії. Його прийнято відзначати щороку у третій четвер листопада. Цього року Всесвітній день філософії припав на 17 листопада.

Головна мета свята – популяризувати філософію серед широкого загалу, перетворивши її із захоплення вузьких академічних кіл на засіб пошуку сенсу речей та самого буття для усіх, хто цього прагне.

Кафедра філософії Київського національного університету будівництва і архітектури вітає усіх, чия професійна діяльність або творчий пошук пов’язані із вивченням, розповсюдженням та примноженням філософського знання! Бажаємо успіхів на цьому шляху!