Кафедра ландшафтної та туристично-рекреаційної архітектури – участь у конкурсі “Steel Freedom”

Відбувся національний архітектурний студентський конкурс “Steel Freedom”, до якого запросили викладачів кафедри ландшафтної та туристично-рекреаційної архітектури в якості кураторів. Команда I-255 під керівництвом асиситента Пантюхова Олега Миколайовича вийшли до фіналу конкурсу та отримала приз від компанії AVR development – команди студентів запрошуються відвідати місто Львів та об’єкти компанії, де спеціалісти та автори реалізацій зможуть провести екскурсію та поділитися своїми практиками та технологіями, які застосовували під час будівництва. Команда І-457 під керівництвом професора Яценка Віктора Олександроича пройшла у півфінал.

Асистент Пантюхов Олег Миколайович отримав диплом у національному архітектурному студентському конкурсі Steel Freedom 2022.

Учасники команди І-255, куратор Пантюхов Олег Миколайович
Проєкт команди І-255