НОВИНИ КНУБА

Кафедра основ архітектури та архітектурного проектування КНУБА оголошує конкурс творчих робіт для абітурієнтів архітектурного факультету

Тема: «Просторовий модуль незламності»

Основні формоутворюючі елементи: 9 об’ємних правильних фігур

2 куби, 2 паралелепіпеди, 2 на півсфери, 1 циліндр, 1 конус, 1 піраміда (в основі квадрат)

Зміст завдання: побудувати компактну композицію «просторового модулю» (вписується у сферичну форму) з врізанням фігур або їх примиканням одна до одної сторонами. Утворити 2 наскрізні простори. «Просторовий модуль» може: стояти на площині (на землі) або бути підвішеним у просторі. Для визначення пропорцій, поряд намалюйте людину, тварину, птаха, … в залежності від того, для кого цей «просторовий модуль» може бути призначений. Графічно можна виділити ті елементи, які: мають бути скляними (прозорими), з глухою поверхнею, з обрамленим контуром (рамки), визначають вхід-вихід у «просторовий модуль».

Умови оформлення: «просторовий модуль» виконати у аксонометричному зображенні (ізометрія), у чорно-білій графіці або кольоровими олівцями (в холодній або теплій гамі), намалювати 3 ортогональні проєкції. Напишіть внизу по центру в 3-х строчках: назву роботи, Прізвище Ім’я По-батькові (висота шрифту – 1 см), короткий опис ідеї: 2-3 речення (висота шрифту – 0,5 см).

Формат роботи: ватман А3.

Умови надсилання у конкурсну комісію: якісне фотоу форматі .jpeg або .pdf надсилати за електронною адресою:ladan.tm@knuba.edu.ua, в листі вказати – Прізвище Ім’я По-батькові, населений пункт, навчальний заклад, клас навчання

Результати конкурсу буде оголошено 07 квітня 2023 р. на сторінці кафедри ОААП.

При вступі в КНУБА в мотиваційному листі Лауреати творчого конкурсуможуть зазначити свою участь у цьому конкурсі!

БАЖАЄМО УСПІХІВ!