Новини,  НОВИНИ КНУБА

Кафедра залізобетонних та кам’яних конструкцій  КНУБА на 64-ій міжнародній конференції в Гірничо-металургійній академії ім. Станіслава Сташиця (AGH) у Кракові

Згідно меморандуму про співпрацю між КНУБА та Гірничо-металургійною академією ім. Станіслава Сташиця  у Кракові AGH (Польща) з 4 по 9 грудня 2023 р. представники кафедри ЗБК КНУБА у складі зав. кафедри професора Журавського О.Д. та професора. Кріпака В.Д., доцента Доброхлопа М.І. та аспіранта Волощук М.С. відвідали університет AGH та взяли участь в 64-й конференції студентських наукових кіл. Ця щорічна конференція приурочена до «Дня гірника».

Представники КНУБА спілкувались з деканом Факультету цивільної інженерії та управління ресурсами, професором Мареком Цалою та завідувачем кафедри геомеханіки, будівництва та геотехніки, професором Антонієм Тайдушем. Обговорювались питання співпраці у наукових дослідженнях, обміну студентами та отримання подвійних дипломів нашими здобувачами. За час перебування в університеті викладачі кафедри залізобетонних та кам’яних конструкцій  КНУБА  відвідали наукові лабораторії польського навчального закладу та ознайомились з сучасним обладнанням, устаткуванням та приладами.

На конференції виступила аспірант Волощук М. С.  з доповіддю на тему «Особливості розрахунку та проектування залізобетонних сховищ» (керівник проф. Журавський О.Д.). Також дистанційно виступили студент гр. ПЦБм-22 Журавський Д. з доповіддю на тему «Ефективність облегшених плит перекриття будівель з монолітного залізобетону» (керівник проф. Кріпак В.Д.) та студент гр. БЦІ-23-9а Соколюк К. з доповіддю на тему «Використання енергозберігаючих технологій для захисту будівельних матеріалів від біоруйнувань» (керівник доц. Журавська Н.Є.).

Також окремо на розширеному засіданні кафедри геомеханіки, будівництва та геотехніки університету AGH проф. Журавський О.Д. представив  доповідь на тему «Особливості руйнувань будівель та споруд  внаслідок артилерійських обстрілів».

Журавський О.Д., завідувач кафедри ЗБК КНУБА