НОВИНИ КНУБА

КНУБА оголошує конкурс на заміщення посад

КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ

оголошує конкурс на заміщення посад науково-педагогічних працівників у кількості:

Термін подання  документів – місяць від дня опублікування оголошення.

Факультет автоматизації і інформаційних технологій
Професор кафедриінформаційних технологій проектування та прикладної математики (1)
Факультет інженерних систем та екології
Асистента кафедритеплогазопостачання та вентиляції (1)
Доцента кафедритеплогазопостачання та вентиляції (1)
Професор кафедритехнології захисту навколишнього середовища та охорона праці (1)
Доцента кафедри                    технології захисту навколишнього середовища та охорона праці (1)
Факультет геоінформаційних систем і управління територіями
Асистент кафедриінженерної геодезії (2)

Будівельно-технологічний факультет
Доцента кафедритехнології будівельних конструкцій і виробів (1)
Доцента кафедритоварознавства та комерційної діяльності в будівництві(1)
Будівельний факультет
Доцента кафедриопору матеріалів (1)
Старший викладач кафедри  опору матеріалів (1)

Архітектурний факультет
Доцента кафедри Доцента кафедри  містобудування(1) архітектурного проектування цивільних будівель і споруд (2)
Професор кафедри Доцента кафедри Завідувач кафедри  інформаційних технологій в архітектурі (1) інформаційних технологій в архітектурі (1) ландшафтної та туристично-рекреаційної архітектури(1)

Претенденти на посаду науково-педагогічних працівників подають до відділу кадрів університету такі документи:

• заяву на ім’я ректора про допуск до участі у конкурсі;
  • звіт за попередній термін роботи;
  • матеріали про підвищення кваліфікації або стажування протягом останніх п’яти років;
  • список наукових та методичних праць, виданих за попередній термін роботи;
  • рецензію-висновок на відкриту лекцію (за рішенням кафедри);
  • довідку про проходження періодичного психіатричного огляду.

Особи, які обираються вперше, додатково надають:

• особистий листок з обліку кадрів;
  • автобіографію;
  • оригінали або завірені копії дипломів та/або атестатів про набуту освіту, ступені та звання;
  • характеристику або довідку з попереднього місця роботи;
  • повний список наукових, методичних праць.

Адреса університету: 03037, м. Київ, Повітрофлотський проспект,31, кім. 239. Тел. 248-49-03, 241-55-58.

Термін закінчення подачі документів 19.06.2023р.