НОВИНИ КНУБА

Круглий стіл «МОДУЛЬНЕ БУДІВНИЦТВО В УКРАЇНІ: ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ»

❇️ 10 березня 2023 року на базі КНУБА відбулося засідання круглого столу у змішаному форматі 🖥️ «МОДУЛЬНЕ БУДІВНИЦТВО В УКРАЇНІ: ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ», в якому взяли участь представники Міністерства інфраструктури України, Конфедерації будівельників України, Будівельної палати України, Академії Будівництва України, будівельних компаній України та міжнародні партнери.

Основною метою круглого столу було обговорення проблем, перспектив та налагодження співпраці між науковцями, владними структурами, представниками будівельної індустрії і бізнесом для будівництва модульних будинків у містах України для людей, які постраждали внаслідок військової агресії російської федерації.

Учасники представили свої доповіді на різні теми модульного будівництва з реалізацією новітніх технологій комфорту та принципів здорового життя, проектування модульних містечок та перспективи використання цих технологій для відбудови України.

✅ Академія будівництва України разом із компанією “Alplan” запропонували концепцію зведення малоповерхових модульних будинків із сучасними проєктними рішеннями;

✅ Виробничо-будівельна група Б19 www.b19.Kiev.ua спільно з німецьким партнером Vollert www.Vollert.de представили проект встановлення ліній з виробництва тришарових бетонних панелей у різних областях України виробничою потужністю від 150тис м2 на рік кожна;

✅ Представники КНУБА поділились аналізом європейського досвіду зведення модульних містечок та власною концепцією проєктування модульних будинків контейнерного типу і містечок на їх основі;

✅ Представники молодіжного наукового напрямку КНУБА розповіли про концепцію відновлення пошкодженого багатоквартирного житлового фонду на прикладі будинку у м. Ірпінь.

В ході дискусії було обговорено різні аспекти модульного будівництва та його переваги, включаючи зниження вартості та строків будівництва, покращення якості та енергоефективності будівель, а також можливості їх використання в соціальних проектах.

🤝 Дякуємо всім учасникам за активну участь та цікаві доповіді, а також сподіваємось на подальшу співпрацю в цій важливій галузі будівництва.

Проєкти, які були представлені нашими партнерами можна переглянути за посиланням 👇

https://drive.google.com/drive/folders/1-557rOQMSi8uBg-FVynazVGyjKZT2xKh

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram