Круглий стіл «Інноваційне будівництво – ресурс для відбудови країни» в рамках Міжнародної будівельної виставки «InterBuildExpo-2024»

20 березня 2024 року представники кафедри теплогазопостачання і вентиляції професор Віктор Мілейковський та асистентка Дар’я Вакуленко відвідали круглий стіл «Інноваційне будівництво – ресурс для відбудови країни» в рамках чергової будівельної виставки «InterBuildExpo-2024». Круглий стіл організували Будівельна палата України, Академія будівництва України, МГО «Рада з екологічної безпеки», Українська Рада інженерів-будівельників (УкрРІБ) і КНУБА. У виступах Круглого столу від КНУБА брали участь перший проректор КНУБА, професор кафедри водопостачання і водовідведення, д.т.н., проф. Денис Чернишев, Президент Академії будівництва України, професор кафедри машини і обладнання технологічних процесів д.т.н., проф. Іван Назаренко та завідувачка кафедри технологій захисту навколишнього середовища та охорони праці, д.т.н., проф. Тетяна Ткаченко.
Виступ Дениса Чернишева був присвячений напрямкам діяльності та досягненням КНУБА, які стануть у пригоді для повоєнної розбудови. Виступ Тетяни Ткаченко був присвячений «зеленим конструкціям» як перспективній технології повоєнної розбудови, зокрема унікальним міжкафедральним дослідженням і розробкам КНУБА під її науковим керівництвом, у яких бере участь і кафедра теплогазопостачання і вентиляції.
Далі відбулася дискусія між панелістами щодо вирішення проблем розбудови країни.
Сподіваємося, що такий захід стане поштовхом до активної розбудови зруйнованих територій України.

Професор кафедри теплогазопостачання і вентиляції Віктор Мілейковський,
Асистентка кафедри теплогазопостачання і вентиляції Дар’я Вакуленко