Лекція від стейкхолдера для студентів кафедри

3 квітня 2024 року Андрій Марченко, представник компанії ТОВ “Trident distribution”, провів лекцію для студентів кафедри КБКІ. Він є випускником 2018 року (перший випуск нашої кафедри), зараз працює в цій компанії інженером інформаційної безпеки.

Лекція була проведена в розрізі дисципліни “Методи захисту розподілених інформаційних ресурсів”, темою було обрано “Огляд продукту Splunk Enterprise”.

Компанія ТОВ “Trident distribution” є міжнародним дистриб’ютором ІТ рішень з інформаційної безпеки та побудови безпечної ІТ-інфраструктури. Компанія “Trident distribution” пропонує своім партнерам рішення світових лідерів ринку інформаційної безпеки Check Point, Splunk, Thales Group, Radware, RSA, а також рішення серверного ринку — Lenovo та інфраструктури – TrippLite.

Менеджери та технічні спеціалісти компанії з міжнародними сертифікатами надають всю необхідну інформацію про вибір надійних IT-рішень та обладнання для захисту IT-інфраструктури.

Наші студенти неодноразово проходили практику в компанії ТОВ “Trident distribution”, а ті з них, які зарекомендували себе, отримали пропозицію про працевлаштування.