НОВИНИ КНУБА

Майбутнє починається в КНУБА. Плани новообраної Ради студентського самоврядування

На засіданні Вченої ради було заслухано  нового голову Ради студентського самоврядування КНУБА Іллю Цапа. Головний студент КНУБА оприлюднив  плани роботи та підбив підсумки першого місяця роботи. За словами Іллі, своїм головним завданням РРС вважає захист прав кожного студента КНУБА  і, при необхідності, допомогу  в навчальному процесі!  А також, сприяння  інтелектуального та спортивному розвитку студентів університету. З перших днів роботи  члени Ради студентського самоврядування долучилися до ініціативи створення хабу в першому гуртожитку.

Також голова РРС доповів, що перший місяць студентська рада працювала над створенням  власного сайту  і найближчим часом ми зможемо його побачити. Ілля розказав про справи, в яких студенти КНУБА нещодавно брали активну участь та відповів на численні питання присутніх. Доповідь голови РРС викликала великий інтерес у присутніх. Будемо сподіватися, що такою ж змістовною і цікавою буде й сама робота Ради студентського самоврядування впродовж року!

Прес-служба КНУБА