КОНФЕРЕНЦІЇ,  Минулі конференції,  Новини,  НОВИНИ КНУБА

Міжнародна конференція «БУД-МАЙСТЕР-КЛАС-2023»

01.12.2023 року у Київському національному університеті будівництва і архітектури успішно завершила свою роботу Міжнародна конференція «БУД-МАЙСТЕР-КЛАС-2023». Мета конференції – всебічний обмін досвідом проектування та будівництва, реконструкції та реставрації сучасних об’єктів архітектури. Поширення та розвиток передових технологій автоматизованого проектування та практичні аспекти його застосування. Популяризація сучасних ефективних матеріалів та будівельно-технологічного обладнання. Підвищення кваліфікаційного рівня спеціалістів архітектурно-планувального, розрахункового, конструктивного та інженерно-технічного напрямів підготовки.

В цьому році на конференцію було подано 244 тези, які відображені у збірнику праць конференції. Авторами більшості з них є понад 500 науковців. Безпосередньо у роботі конференції взяли участь понад 447 учасників. Координатор конференції, Вчений секретар к.т.н., доцент В.Л. Підлуцький, керівник технічного комітету д.е.н., професор І.С. Івахненко. Організаційний комітет дякує всім учасникам за участь у конференції, бажає творчих здобутків і запрошує до зустрічі на наступній конференції «БУД-МАЙСТЕР-КЛАС-2024», яка відбудеться 27-29 листопада 2024 року. Додаткову інформацію щодо організації та порядку проведення конференції можна дізнатись на офіційному сайті конференції https://bmc-conf.knuba.edu.ua .

Більш детально про результати роботи конференції можна ознайомитися за посиланням на сайті КНУБА. ЗБІРНИК праць конференції «БУД-МАЙСТЕР-КЛАС-2023» можна завантажити за посиланням.

СЕРТИФІКАТИ учасників конференції доступні за посиланням.

Зі  СТАТИСТИЧНИМ ЗВІТОМ про проведення і даними роботи конференції можна ознайомитися за посиланням.

Івахненко І.С., керівник технічного комітету конференції

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram